Aromaterapie, květové esence

Jak probíhají konzultace?

Osobně či e-mailem

Osobní konzultace Individuální olej na míru

Během konzultace se pomocí rozhovoru zaměříme na hlavní témata, na kterých budeme systematicky pracovat s asistencí esenciálních olejů. Vyberete si pak příslušné oleje dle vlastního uvážení případně vytestuji ty hlavní. Osobně pak namíchám individuální olej pro práci s konkrétními tématy.

Osobní konzultace Australské květové esence

Během konzultace identifikujeme, rozebereme a upřesníme konkrétní téma/témata, na kterém budeme pracovat. Následně vyberu či vytestuji esenci, nebo jejich kombinace, vhodnou pro vás. Tu pak namíchám k užívání. Lahvičku získáváte jako bonus zdarma. 

Individuální konzultace přes e-mail, výroba esence 

Potřebná témata či konzultace je možné řešit i formou e-mailu. Potřebuji základní informace o tématu a o vás, dále datum narození ( den, měsíc, rok ) a aktuální místo pobytu. Vytestuji a vyberu nejvhodnější kombinaci esencí na dané téma. Zpracuji popis spolu s vysvětleím užití.  Lahvička je jako bonus zdarma. Připravenou esenci spolu se všemi informacemi lze zaslat poštou. Zde je cena plus poštovné. 

Vůně esenciálních olejů pomáhá léčit.
Vůně esenciálních olejů pomáhá léčit.

Aromaterapie

  • Individuální konzultace a namíchaní jedinečného oleje přímo pro konkrétní potřeby klienta.
  • Působení esenciálních olejů na citlivé čichové receptory příznivě ovlivňuje mozková centra.
  • Vůně mají mnoho blahodárných účinků na celý organismus (při zdravotních potížích s jednotlivými orgány či jejich oslabení, při nemocech, akutních zánětech, bolestech svalového i nervového původu, při jakékoli disharmonii v těle, ...).
  • Spojení aromaterapie a masáže prohlubuje revitalizační a relaxační účinek.
  • Výroba esence pro radost, zvláštní příležitost i do interiéru.
  • Výroba unikátního partnerského esenciálního oleje přímo pro potřeby daného páru.

Australské květové esence


Dobré zdraví je výsledkem emoční, duchovní a také mentální harmonie. Tu nám pomáhají navracet Australské květové esence. S naší spoluprací odstraňují mentální, psychické a fyzické bloky na mnoha úrovních. Pomáhají nám zbavit se nefunkčních a omezujících vzorců, návyků a přístupů k sobě i okolí. Jsou esencí života, lásky a zdraví. Koncentrují v sobě sílu unikátních australských květin, které Ian White vlastnoručně sbírá a připravuje z nich mateřské tinktury. Navracejí nás zpět ke zdraví, harmonii a radostnému bytí. Rozvíjejí naši přirozenou intuici a spojení s přírodou i vnitřní moudrostí v nás. Terapeutický účinek tkví v jejich schopnosti navrátit nás zpět k bytí v radosti a zdraví. Nezdravá přesvědčení tak přirozeně mizí a my jsme schopni opět prožít a poznat náš úděl i smysl našeho bytí. Život se tak stává smysluplnější a příjemnější :-) Efekt esencí může být stejný jako meditace. V té je možné spojit se se zdrojem a prožít moudrost vyššího já.

doTERRA - esenciální oleje

Esenciální oleje doTERRA - v překladu Dary země, mne oslovily svou kvalitou a jedinečným terapeutickým účinkem. Způsob získávání, zpracování a uchovávání esencí je na velmi vysoké úrovni. Proto je výsledný produkt opravdu luxusním olejem, který působí na fyzické i psychické (duševní) úrovni. Při masážích i při vlastnoručním míchání olejů stále oceňuji jejich jedinečnou vůni a působení až do hlubokých sfér naší tělesné i duševní stránky.

Nobilis Tilia

Společnost Nobilis Tilia mne okouzlila jako celek. Přístup i péče s jakou se věnují výrobě a distribuci produktů, je profesionální a inspirativní. Veškeré produkty jsou vyráběny s láskou, péčí a ve vysoké kvalitě s příslušnými certifikáty. Je pro mne radost pracovat s rostlinnými i esenciálními oleji od této firmy. Vyznávám vysokou kvalitu pro sebe i pro mé klienty. Nobilis Tilia je jasným spojencem v mé práci.

Oshadhi

Esenciální oleje firmy Oshadhi jsou pro mne velice osobité a zajímavé. Vnášejí do aromaterapie jakousi jiskru a temperament. Vysoká kvalita a čisté, přírodní suroviny napomáhají dokonalému zážitku. Práce s nimi je velice zábavná a tvůrčí. Zároveň se s jejich pomocí stává z masáže opravdu hluboký zážitek. Esenciální oleje propojí fyzickou i energetickou část nás samotných a obě složky uvedou do hamonické synergie.