Masáže na míru

VYBERTE SI TU PRAVOU MASÁŽ PRO VÁS

Druhy masáží

Access Bars®

Tato unikátní terapie využívá tzv. 32 "Bars", tedy bodů nacházejících se na naší hlavě. Ty obsahují energii myšlenek, přesvědčení, omezení, přání a představ. Prostřednictvím těchto energetických bodů je možné uvolnit, uzdravit či změnit takřka vše v lidském životě. Záleží jen na vás, jaké téma či oblast chcete posunout kupředu. Zeptejte se sami sebe: "Co vše je ještě možné?" A odpověď nechte na terapii.

Terapie probíhá formou jemné masáže 32 bodů na hlavě.

Access Bars® mění lidem život v oblastech, které si sami zvolí.

Masáž+terapeutický rozhovor

Jedinečná kombinace masáže a rozhovoru vycházející z potřeb klienta, jeho aktuálního stavu či témat, která chce pomocí práce
s tělem uchopit. Během rozhovoru si klient téma zvědomí a vybereme nejvhodnější esence k další práci. Následuje masáž, ve které pomocí esencí a práce s tělem může klient téma rozklíčovat, rozkrýt i vyřešit. Masáž je spíše relaxační a vychází

z psychosomatiky, která se váže ke zvolené problematice. Klient se učí vnímat sebe a řeč svého těla. Masáž je vhodná pro každého.  

Relaxační (klasická) masáž

Relaxační masáž slouží k uvolnění, relaxaci, energetizaci a ozdravení organismu. Pracuje zejména se svalovou hmotou, uvolňuje svalové napětí, prokrvuje tkáně a regeneruje organismus. Má výborný detoxikační účinek na celý organismus a celkově revitalizuje  fyzickou i psychickou stránku člověka. Jemnější, ale velmi účinná metoda. Na přání je možné namíchat masážní olej s esencemi na míru.

Rekondiční masáž

Tato masáž je nejvhodnější po fyzické zátěži (sport, manuální práce, apod.), jako součást rekonvalescence po úrazech nebo onemocněních a jako kondiční masáž pro sportovce. Rekondiční masáž je kombinací klasické a aromaterapeutické masáže. Svým charakterem patří mezi důraznější a rychlejší techniky. Cílem je rychlé prokrvení a zahřátí svalové tkáně a její následné uvolnění spolu s regenerací. Tělo je tak rychleji připraveno na další fyzickou zátěž.

Breussova masáž

Velice jemná, hloubková a velmi energetizující masáž zad a zejména páteře. V pomalém tempu za pomoci přesných, opakujících se skupin hmatů a kvalitního třezalkového oleje dochází k uvolňování meziobratlových plotének a energetizaci páteře. Masáž působí také na akupresurní body a meridián močového měchýře. Dále na celou nervovou soustavu, zlepšuje stav, odolnost vnitřních orgánů a výrazně zvyšuje detoxikační efekt těla. Výrazně se tak uvolňují tělesné, psychické, duševní i energetické blokády a navrací se plná životní energie spolu s dobrým pocitem a radostí ze života. Pro maximální efekt doporučuji absolvovat pravidelně jako prevenci. Při akutní záležitosti doporučuji několik masáží za sebou v kratším časovém rozmezí k odstranění problému. Není však podmínkou.

Aromaterapeutická masáž

Velmi pomalá masážní technika prováděná jemnými a přesnými hmaty za pomoci esenciálních olejů namíchaných dle individuálních potřeb a přání. Masáž blahodárně působí na tělo u na mentální stav člověka. Mysl se dostává do stavu hluboké relaxace, kde je možné zbavit se i silné tenze a nezdravých vzorců v myšlení a pojetí sebe sama. Během masáže dochází k úplnému uvlnění hlubokých svalů a odstranění napětí zejména z těžko dostupných partií. Esenciální oleje prohlubují a zefektivňují celkovou účinnost a prožitek klienta. Zároveň působí na energetické úrovni, kde uvolňují a čistí blokády, negativní emoce a napětí. Dochází tak k odstranění i hluboko uložených emocí, stresu a napětí. To má pozitivní vliv na naše tělo i mysl. Každé masáži předchází konzultace kde vybereme ideální kombinaci olejů a zvolíme délku masáže.

Aroma Touch

Při této jemné masážní technice se aplikují luxusní esenciální oleje vysoké kvality
v neředěném stavu přímo na oblast zad, šíje a chodidel klienta. Aplikují se výhradně čisté oleje terapeutické kvality (oleje firmy doTerra). Esenciální olej se prostřednictvím série přesně vedených hmatů dostává do těla i do jemných energetických struktur celého organismu. Dochází k hlubokému uvolnění

a relaxaci. Masáž má čtyři fáze, vždy jsou použity dva vybrané oleje či směsi. Každá fáze má specifický účinek. Hlavní oblasti působení: uvolnění stresu / posílení imunity, snížení toxické zátěže organismu (viry, bakterie) / redukce zánětlivých procesů v těle (u vážnějších případů doporučeno 1 krát týdně) / obnovení rovnováhy autonomního nervového systému.

Indická masáž hlavy

Tato unikátní masáž účinně ulevuje od napětí a stresu ve svalech ramen, krku i šíje. Výborně uvolňuje kůži pod vlasy a prokrvuje ji. Tím nás zbavuje tenze a zvyšuje odolnost proti stresu. Umožní maximální relaxaci, regeneraci a uvolnění svalů obličeje. Pro vyšší účinek je prováděna s antistresovou masáží ramen a šíje. Zároveň dochází
k detoxikaci dané oblasti od nežádoucích látek a emocí, které se zde často ukládají.
V oblasti krku a šíje jsou důležitá energetická centra, jejichž uvolnění je zásadní pro náš dobrý fyzický a psychický stav. Masáž je prováděna bez oleje v sedě. Pro zvýšení účinku je použita vůně esenciálních olejů.