O mně

Připravím Vám olej na míru přesně pro Vaše potřeby. Každá masáž se stane jedinečným zážitkem.
Připravím Vám olej na míru přesně pro Vaše potřeby. Každá masáž se stane jedinečným zážitkem.
Relaxačními technikami harmonizuji tělo i mysl, a to vede k fyzické i duševní vyrovnanosti.
Relaxačními technikami harmonizuji tělo i mysl, a to vede k fyzické i duševní vyrovnanosti.
Poskytuji poradenství v oblasti aromaterapie, esenciálních olejů a jejich využití ve všech sférách života.
Poskytuji poradenství v oblasti aromaterapie, esenciálních olejů a jejich využití ve všech sférách života.

Aroma a body terapeutkaAccess Bars®, květové esence a poradenství

Mgr. Kateřina Volková

Uvolňuji tělo a mysl holistickou masáží.

Odblokování a otevírání vnitřního potenciálu kvantovou terapií.

Vše za pomoci esenciálních olejů, květových esencí a konzultací.

Prostřednictvím body terapie hýčkám fyzickou schránku a zároveň pomáhám rozpouštět emoční i mentální bloky. Během masáže zpracováváme a odstraňujeme hluboko uložené emoce a různé druhy blokací, které nás brzdí. Prostřednictvím konzultace je pomáhám zpracovat a definitivně odbourat. Technika masáží i terapií je přizpůsobena na míru klientovi a jeho aktuálnímu stavu i potřebám.

Něco o mně

Specializuji se na "body terapii", jejíž podstatou je harmonizace těla a mysli masáží a prací v kvantovém poli. Dochází tak k energetizaci páteře a revitalizaci organismu na všech úrovních. Výsledkem je odbourání bloků a nefunkčních vzorců v chování i v mysli. Náš skutečný potenciál a vnitřní dary se tak mohou naplno projevit a my se stáváme aktivními tvůrci našeho života a inspirací pro ostatní. K objevování a rozvíjení našich darů používám i terapii Access Bars® a Australské květové esence, které připravuji na míru. Studium institutu aromaterapie mi poskytlo znalosti i dovednosti v práci s esenciálními oleji, které prohlubují účinek terapie i masáže. Absolvovala jsem studium Relaxační a rekondiční masáže, klasické masáže a reflexní terapie s prvky čínské medicíny. Dále kurz klasické masáže, Indické masáže šíje a hlavy s masáží obličeje, medovou masáž, sportovní masáž a v neposlední řadě Breussovu masáž a aromaterapeutickou holistickou masáž. Zabývám se také masážemi dětí a terapií pomocí masážních technik.

Při konzultacích pomáhám diagnostikovat klientovu situaci, zvědomit hlavní témata a případné oblasti, na které se následně zaměříme v masáži nebo prostřednictvím aromaterapie, květových esencí i odbloků.

"Masáž je komunikací mezi klientem a masérem. Osobně k masáži přistupuji holistickým způsobem. Masáž zasáhne léčivým dotekem jak tělo, tak duši. Vždyť naše emoce, stres a životní styl ovlivňují stav našeho těla. Masér tak do určité míry již pouhým dotekem nahlédne do příběhu svého klienta. Po dobu masáže vzniká vztah mezi dvěma bytostmi založený na vzájemné důvěře a respektu. Je pro mne velmi důležité, aby se klient cítil komfortně a v bezpečí. Pouze tak může jít masáž do hloubky jak fyzické, tak duševní. Masér se dostane jen tam, kam ho klient pustí. Proto je možné, aby masér pracoval vědomě i na energetické úrovni." 

"Věřím v harmonii těla, mysli a duše. Jedině tak může energie proudit a naše zdraví je pevné a odolné. Lidský dotek a citlivý přístup umí léčit i hluboko uložené skutečnosti. Lidská mysl má mnoho úrovní a je jen na vás, kam až chcete v sebepoznávání dojít."